Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Karafka Srebrny Płomień

119,99 zł brutto

97.552846 netto

Znicz Karafka Srebrny Płomień

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Karafka Srebrny Płomień, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Karafka Srebrny Płomień?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 36 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 22 cm

Szerokość otworu: 8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 19 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12

Złożony z setek szkiełek Znicz Karafka Srebrny Płomień, to misternie wykonany znicz, który nada nagrobnej kompozycji niepowtarzalnego charakteru. Piękna mozaika, która znajduje się na zniczu sprawia, że będzie się on wyróżniał na tle innych zniczy i będzie pasować do wyjątkowych kompozycji. Znicz będzie się pięknie prezentował zarówno w ciągu dnia, kiedy będą się od niego odbijały promienie słoneczne, jak i po zmroku, kiedy od środka będzie rozświetlał go wybrany przez Państwa wkład tradycyjny ,lub wkład LED.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl