Świeca LED Ruchomy Płomień Niska

29,99 zł brutto

24.382114 netto

7 dni

XX i XXI wiek przyniósł światu rewolucję technologiczną, na wielu płaszczyznach życia dnia codziennego, również na tej dotyczącej upamiętniania przez nas bliskich nam zmarłych. Technologia LED, czyli z ang. Light Emitting Diodes, to technologia, która od dziesięcioleci rewolucjonizuje rynek tzw. elektroniki użytkowej. Ekonomiczne światło LED można znaleźć w latarkach, światłach rowerowych czy samochodowych, ale również w prezentowanej Świeca LED Ruchomy Płomień Niska.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Świeca LED Ruchomy Płomień Niska?

Cechy tego produktu to:

Czas palenia: do 2 tygodni

Wysokość: 12,5 cm

Średnica: 7,5 cm

Zasilanie: 2 x Bateria R6

Baterie w komplecie: Tak

Świeca LED Ruchomy Płomień Niska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wkładów do zniczy. Nie tylko ze względu na swój wydłużony czas palenia, ale również ze względu na aspekt ekologiczny. Dodatkowo rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne dla osób, które z różnych powodów, stanu zdrowia, czy to po prostu dalekiej odległości, nie mogą odwiedzać grobów swoich bliskich tak często jakby chcieli. Świeca, dzięki zastosowanej technologii produkcji bardzo realnie imituje prawdziwą świecę, a jej ruchomy płomień sprawia, że wydaje się, jakby rzeczywiście z jej wnętrza wydostawało się  ciepło.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych, w których taka Świeca LED Ruchomy Płomień Niska, będzie świetnie się prezentowała.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl