Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Szklany Kapliczka Ciemna

39,99 zł brutto

32.512194 netto

Znicz Szklany Kapliczka Ciemna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany Kapliczka Ciemna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wytworna kapliczka będąca połączeniem elementów szklanych z elegancką czarną podstawą i pokrywą. Na przedniej ściance umieszczony został złoty symbol krzyża. Całość pięknie się prezentuje.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Ciemna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 39 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 17 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 25 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12, Kaganek 6

Znicz składa się z czterech ścianek w kształcie prostokąta, wykonanych ze szkła. Czarna, lekko połyskująca podstawa oraz pokrywa, wykonane z trwałego tworzywa. Z przodu elegancki złoty krzyż z motywem liści.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.