Wkład do zniczy z Kołnierzem

6,99 zł brutto

5.682927 netto

7 dni

Wkład do zniczy z Kołnierzem

Chodząc na cmentarze i stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Poniżej przedstawiamy Wkład do zniczy z Kołnierzem, który ma średnicę 8,5 cm i świetnie sprawdza się w zniczach typu kula, lub innych z szerokim wejściem. Pali się około 52 godziny.

Ilość

Opis

Wkład do zniczy z Kołnierzem?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości parafiny, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Wkład ten pali się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Dlatego nie ma przeciwskazań, żeby palić go w zimę, czy w lato. Świetnie pasuje do nietypowych zniczy z szerokim wejściem.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Parafinowy

Wysokość: 16 cm

Średnica: 7 cm.

Średnica podstawy:

Czas palenia: 52 godziny

Wkład do zniczy z Kołnierzem to bardzo dobrej jakości wkład parafinowy, który wypala się do końca i nie kopci. Polecamy go na każdą pogodę. Jego dużym atutem jest to, że płomień palącego się knota jest bardzo ładnie widoczny i pięknie oświetla szkło znicza.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.