Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Szklany Kapliczka Srebrna

26,99 zł brutto

21.943089 netto

7 dni

Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna , to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Elegancki znicz w formie niewielkiej kapliczki to połączenie elementów szklanych z podstawą i pokrywą koloru ciemnego srebra. Pięknie prezentuje się na płycie nagrobnej. Wykonany z trwałych materiałów posłuży przez długi czas.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Srebrna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28,5 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 15 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Ignis 4

Znicz w firmie kapliczki zbudowany z czterech szklanych ścianek, frontowa i tylna w kształcie trapezu. Podstawa oraz pokrywa są ciemno srebrne. Z przodu krzyż w tym samym kolorze.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.