Znicz Szklany Kapliczka Srebrna

26,99 zł brutto

21.943089 netto

7 dni

Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna , to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Elegancki znicz w formie niewielkiej kapliczki to połączenie elementów szklanych z podstawą i pokrywą koloru ciemnego srebra. Pięknie prezentuje się na płycie nagrobnej. Wykonany z trwałych materiałów posłuży przez długi czas.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Srebrna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28,5 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 15 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Ignis 4

Znicz w firmie kapliczki zbudowany z czterech szklanych ścianek, frontowa i tylna w kształcie trapezu. Podstawa oraz pokrywa są ciemno srebrne. Z przodu krzyż w tym samym kolorze.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.