Wkład Do Znicza Anioł

6,99 zł brutto

5.682927 netto

7 dni

Jak wiele razy kupowali Państwo piękny znicz, który miał cieszyć nas i naszych bliskich przez wiele tygodni, a po wypaleniu załączonego do niego wkładu okazywało się, że nie mogą dopasować Państwo do niego żadnego ze znanych Wam zapasów? Jest to, niestety, dość częsta sytuacja. Ponieważ producenci, żeby stworzyć produkt niekiedy nie przykładają większej wagi do tego, czy na rynku znajdują się wkłady mogące w przyszłości pasować do ich znicza. Na domiar złego często są to znicze drogie, których po prostu szkoda wyrzucić. Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy dla Państwa do zaproponowania Wkład Do Znicza Anioł, który rozwiąże problemy drogich zniczy, do których nie można dopasować cienkiego wkładu.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład Do Znicza Anioł?

Jest to wkład olejowy, wyprodukowany przez znaną i cenioną w Polsce firmę Ignis Gwarancja Jakości. Firma ta, chcąc aby jej klienci mogli dopasować wkłady do jednego z najlepszych ich produktów, Znicza Szklanego Anioł, również dostępnego w naszym sklepie, wyprodukowała wkład o niewielkiej średnicy, pasujący, do bardzo wąskich otworów.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: wkład olejowy

Wysokość: 24 cm

Średnica: 5 cm

Czas palenia: ~5 dni

Zalecana temperatura palenia: do +25 stopni C

Wkład Do Znicza Anioł dzięki swojej niezwykle małej średnicy pasuje do większości zniczy na rynku, do których mieli Państwo problem z dopasowaniem odpowiedniego zapasu. Dodatkowo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta, firmy Ignis, mają Państwo pewność, że wkład ten nie dymi i wypala się do końca.

W naszym sklepie internetowym ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór, również nietypowych, wkładów do zniczy, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl