Znicz Muszla Złoto

29,99 zł brutto

24.382114 netto

7 dni

Znicz Muszla Złoto

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Muszla Złoto, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Oryginalny znicz w kształcie muszli w ciemnym złotym kolorze. Front zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych. W środku trwały wkład LED w kształcie imitujący płomień.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Muszla Złoto?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo sztuczne

Wysokość: 30 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 20

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady LED

Znicz z trwałego tworzywa, ma kształt muszli osadzonej na stabilnej podstawie. Frontowa część przeźroczysta, w środku wkład LED. Góra zwieńczona krzyżem. Całość w ciemnozłotym kolorze.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.