Kapliczki znicze

Szanowni Państwo, w ostatnim czasie Kapliczki, stały się bardzo popularnymi zniczami do upamiętniania grobów naszych bliskich. Ich prosta bryła i ciekawe zdobienie zapewniają wyjątkowo estetyczny wygląd cmentarnej przestrzeni.

ZniczaArt.pl oferuje bardzo szeroki ich wybór. Szklane kapliczki z krzyżem, bez większej ilości ozdób, ale również z różnego rodzaju aplikacjami, napisami, w różnych kolorach i z różnej jakości materiałów zapewniają Państwu możliwość wyboru wyjątkowego i oryginalnego znicza.

Kapliczki z tej kategorii naszego internetowego sklepu ze zniczami, proponujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, posłużą one bardzo dobrze przez bardzo długi czas - zachwycą swoim wyglądem każdego, kto tylko zobaczy grób bliskiej Ci osoby. Proponujemy ich wersje zarówno bardziej ozdobne, jak i minimalistyczne, niemniej każda z nich charakteryzuje się estetyczną prezencją, dlatego też zachęcamy do ich zakupu, jeśli pragniesz odpowiednio uczcić pamięć o zmarłej, bliskiej Ci osobie.

W szerokiej ofercie sklepu internetowego ze zniczami znajdziesz kapliczki między innymi z aniołkami, Matką Boską, Różami, Zegarem, w kształcie muszli i jeszcze w innych wzorach. Dostępny jest także ich szeroki przekrój kolorystyczny, w którym dominują kapliczki w różnych odcieniach złota lub srebra. Sprawdzą się one nie tylko jako ozdoba nagrobków naszych bliskich, ale także są świetną dekoracją pomników upamiętniających zmarłych bohaterów, znanych nam z historii – uczcij ich pamięć z dostarczanymi przez nas pięknymi kapliczkami.

Co palić w zniczach Kapliczkach?

Można w nich palić wkłady tradycyjne, parafinowe lub olejowe, ale również wkłady i świece LED, które wyjątkowo wyglądają w tego typu zniczach.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Znicz Muszla Srebrna

Cena 29,99 zł
Znicz Muszla Srebrna Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy...

Znicz Muszla Złoto

Cena 29,99 zł
Znicz Muszla Złoto Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je...