Wkład Parafinowy do zniczy ZWZ5

6,99 zł brutto

5.682927 netto

7 dni

Wkład Parafinowy do zniczy ZWZ5

Chodząc na cmentarze i stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Poniżej przedstawiamy wkład przeznaczony do standardowych zniczy, który pasuje do większości zniczy średniej wielkości. Wkład Parafinowy do zniczy ZWZ5 pali się około 60 godzin, bez względu na panującą pogodę.

Ilość

Opis

Wkład Parafinowy do zniczy ZWZ5?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości parafiny, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Wkład ten pali się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Dlatego nie ma przeciwwskazań, żeby palić go w zimę, czy w lato. Świetnie sprawdza się w standardowych zniczach.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Parafinowy

Wysokość: 18,5 cm

Średnica: 7 cm.

Czas palenia: 60 godzin

Wkład Parafinowy do zniczy ZWZ5 to bardzo dobrej jakości wkład parafinowy, który wypala się do końca i nie kopci. Polecamy go na każdą pogodę. Jego dużym atutem jest to, że płomień palącego się knota jest bardzo ładnie widoczny i pięknie oświetla szkło znicza.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.