Znicz Szklany Kapliczka Srebrna Duża

44,99 zł brutto

36.577236 netto

7 dni

Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna Duża

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany  Kapliczka Srebrna Duża , to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowy znicz w kształcie kapliczki wykonany z trwałych materiałów. Połączenie szkła ze srebrnymi elementami prezentuje się wyjątkowo elegancko. Umieszczona na nim pokrywa chroni wkład przed wiatrem i deszczem, dzięki czemu zapewnia mu dłuższą żywotność.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Srebrna Duża?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 40 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 17 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 25 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12, Kaganek 6

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek, połączonych ze sobą podstawą i pokrywą w kolorze ciemnego srebra. Przednia ścianka ozdobiona srebrnym krzyżem z brzegami wykończonymi w tym samym kolorze.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.