ZNICZ WIELKANOC KURCZAK DUŻY

Znicz Wielkanoc Kurczak Duży

29,99 zł brutto

24.382114 netto

7 dni

Święta Wielkanocne, to zgodnie z tradycją chrześcijańską najstarsze i najważniejsze święto w kalendarzu liturgicznym. W tych dniach celebrujemy mękę, śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Co roku, w aurze rodzinnej atmosfery obchodzą je miliony Polaków. Niestety jednak święta to również czas kiedy wspominamy osoby, które nie doczekały z nami tego w rzeczywistości niezwykle szczęśliwego okresu w roku. Dlatego w naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki wybór zniczy Wielkanocnych. Jednym z takich produktów jest Znicz Wielkanoc Kurczak Duży.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Wielkanoc Kurczak Duży?

Jest to znicz okazjonalny, który ze względu na swoją estetykę i zdobienia idealnie prezentuje się na grobach bliskich nam osób zarówno przez okres Świąt Wielkanocnych, jak i przez całą wiosnę i okres letni.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 32 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:

Szerokość otworu:

Maksymalna wysokość wkładu:

Wkład załączony do znicza: TAK

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza:

Niezwykle ciekawym dodatkiem do tego znicza jest jego przykrycie. Kapturek w kształcie koguciego grzebienia nadaje mu ciekawego wyglądu i sprawia, że Znicz Wielkanoc Kurczak Duży wyróżnia się na tle innych świątecznych produktów. Wkład załączony gratis do znicza pali się około ~42 h.

W naszym sklepie internetowym ZniczArt.pl znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy świątecznych, wielkanocnych jak i bożonarodzeniowych, ale również wyjątkowe artystyczne znicze całoroczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl