Wkład do zniczy Olejowy Roma 2

4,99 zł brutto

4.05691 netto

7 dni

Wkład do zniczy Olejowy Roma 2

Chodząc na cmentarze i stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Zastanawiamy się nad tym, czy dany wkład będzie się długo palił? Czy wypali się do końca? Czy nie będzie kopcił? Wszystkie te problemy nie dotyczą wkładów z serii ROMA. Poniżej prezentujemy Wkład do zniczy Olejowy Roma 2, który wypala się do końca, nie kopci i pali się 2-3 dni.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy Olejowy Roma 2?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Jest to wkład olejowy i aby wykorzystać w pełni jego parametry zaleca się jego palenie w temperaturach od -20 do +25 stopni C.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Olejowy

Wysokość: 11 cm

Średnica: 5,5 cm.

Czas palenia: około 2-3 dni

Wkład do zniczy Olejowy Roma 2 to wysokiej jakości wkład olejowy, który, biorąc pod uwagę jego wysokość i średnicę, pali się bardzo długo. Polecamy go zwłaszcza w jesienne, zimowe i wczesnowiosenne pogody, tak żeby jego parametry zostały jak najlepiej wykorzystane.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.