Znicz Kapliczka Mała Złota

26,99 zł brutto

21.943089 netto

7 dni

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Kapliczka Mała Złota, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Złote elementy znicza świetnie prezentują się pod każdym względem i pasują do każdej, nawet najbardziej wymyślnej kompozycji.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Kapliczka Mała Złota?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 28,5 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 15 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Ignis 4

Znicz składa się z 4 ścianek połączonych ze sobą w formie trapezu. Powstała w ten sposób kapliczka, jest dość ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących prosty i niekrzykliwy styl zniczy.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl