Wkład do zniczy parafinowy Santo 22

11,99 zł brutto

9.747967 netto

7 dni

Wkład do zniczy parafinowy Santo 22

Chodząc na cmentarze i stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Zastanawiamy się nad tym, czy dany wkład będzie się długo palił? Czy wypali się do końca? Czy nie będzie kopcił? Wszystkie te problemy nie dotyczą wkładów z serii Santo. Poniżej prezentujemy Wkład do zniczy parafinowy Santo 22, który wypala się do końca, nie kopci i pali nawet 7 dni.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy parafinowy Santo 22?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości parafiny, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów wkład ten pali się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Dlatego nie ma przeciwwskazań, żeby palić go w zimę, czy w lato.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Parafinowy

Wysokość: 24 cm

Średnica: 6 cm.

Czas palenia: około 7 dni

Wkład do zniczy parafinowy Santo 22 to wysokiej jakości wkład parafinowy, który, biorąc pod uwagę jego wysokość i średnicę, pali się bardzo długo. Polecamy go bez względu na każdą pogodę.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.