Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicze artystyczne

Historia upamiętniania zmarłych bliskich poprzez pozostawienie na ich grobie śladów ognia, w najróżniejszej postaci, sięga czasów pogańskich. Wtedy to wierzono, że płomień i jego światło wskazuje zmarłym drogę do domu. W chrześcijaństwie z kolei ogień to nic innego jak symbol Boga i Jego łaski. Na przestrzeni wieków tradycja palenia zniczy w naszej części świata rozwinęła się, tworząc unikalny, na tle innych narodów, sposób upamiętniania bliskich nam osób. Warto więc zrobić to za pomocą zniczy artystycznych.

Znicze artystyczne, czyli wyjątkowe

Piękne i symboliczne połączenie tradycji naszych przodków z wiarą chrześcijańską nadaje jej niezwykłej symboliki, wartej kontynuowania w sposób równie wyjątkowy. Znicze Artystyczne dostępne w ZniczArt.pl dają Państwu taką możliwość. Unikalne motywy, wysoka estetyka wykonania, świetna jakość jak i wyjątkowy wygląd, sprawiają, że nasze znicze artystyczne wybijają się ponad sztampowe znicze nagrobne. Dostępne produkty z artystycznymi motywami, o ciekawych kształtach na pewno zadowolą Państwa i jednocześnie zaskoczą swoją oryginalnością.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Znicz Karafka Niebieska

Cena 149,99 zł
Znicz Karafka Niebieska Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy...