Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicze Wielkanocne

Wielkanoc, zgodnie z chrześcijańską tradycją jest najważniejszym świętem roku liturgicznego. W tym okresie świętujemy zmartwychwstanie Pana Jezusa, który z miłości do ludzi oddał swoje życie za nasze grzechy. Zmartwychwstanie właśnie i miłość do bliźnich są najważniejszymi elementami tych świąt. Oddając się w tym czasie zadumie nad poświęceniem Jezusa i jego odrodzeniu, nie uciekniemy myślami od naszych bliskich, których niestety już z nami nie ma. Dlatego chcemy w tym okresie uczcić pamięć o nich, w nadziej na to, że dołączyli do Boga i zaznali zbawienia. Dzięki zniczom Wielkanocnym dostępnym na ZniczArt.pl mają Państwo możliwość upamiętnienia swoich bliskich wyjątkowymi, artystycznymi zniczami, które pięknie ozdobią pomniki bliskich w tym świątecznym okresie. 

Duży wybór wzorów Zniczy Wielkanocnych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo Znicze Wielkanocne w kształcie jajek, zdobionych kolorowymi aplikacjami, zajączków czy kurczaczków, tak bardzo kojarzących się z Wielkanocą. Dla osób wymagających bardziej stonowanych zniczy dostępne są również kapliczki i inne ciekawe wzory w bardziej dyskretny sposób nawiązujące do tego najradośniejszego święta w roku.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry