Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicze Wielkanocne

Wiosna to czas, w którym wszystko budzi się do życia. To także moment największej radości wśród chrześcijan! Jak co roku świętujemy bowiem Wielkanoc – moment zmartwychwstania Jezusa, a tym samym zwycięstwa bytu nad śmiercią.

Nie bez przyczyny w tym czasie odwiedzamy też groby bliskich. Wierzymy, że zmarli, których kochamy, zaznali zbawienia podobnie jak Chrystus. Dlatego, aby upamiętnić to ważne wydarzenie liturgiczne, a tym samym podkreślić obecność ukochanych osób w naszym życiu, przygotowaliśmy specjalną ofertę: to znicze wielkanocne z dekoracjami nawiązującymi do symboliki tego ważnego święta.

Znicze wielkanocne - wyjątkowe dekoracje na cmentarz

Proponowane ozdoby na nagrobek różnią się od klasycznych zniczy. Więcej w nich estetyki, kolorów i radości. Wybrane egzemplarze przybrały kształt jajek oraz kurczaczków, czyli doskonale znanych świątecznych motywów. Aplikacje przypominają też baranki, zajączki oraz gałązki wierzby. W ofercie dostępne są także małe kapliczki w stonowanych kolorach, które nadają się do ozdoby nagrobka zarówno w czasie świąt wielkanocnych, jak i długo po nich.

Znicze na Wielkanoc – dlaczego warto?

Ktoś powie, że zwykły znicz wystarczy, aby udekorować nagrobek na czas świąt Wielkiej Nocy. Jesteśmy jednak zdania, że warto uświetnić tak cudowną okazję za sprawą odpowiednio dobranych do okoliczności dodatków. Dlatego proponowane przez nas lampiony i kapliczki są tak wyjątkowe. W pełni czerpią z tradycji chrześcijańskiej, a jednocześnie są uniwersalne. Jak to możliwe?

Charakterystyczne dla świąt motywy doskonale wpisują się w aktualny czas. Nastaje wiosna, przyroda budzi się do życia, a wraz z nią pojawia się więcej ochoty do działania. Wielkanocne barwy wprost nawiązują do wiosny. Biały, żółty czy zielony to kolory, którymi powinniśmy się otaczać, aby czerpać radość z codzienności oraz z ciepłem w sercu wspominać tych, których już z nami nie ma.

Dlaczego więc nie wybrać się na cmentarz, uprzątnąć groby najbliższych i ustawić na ich pomnikach kilka kolorowych zniczy? Zwłaszcza, że tak wyglądające lampiony mogą zdobić nagrobek nie tylko podczas świąt, ale także długo po nich!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry