Znicz Boże Narodzenie Mikołaj Duży

69,99 zł brutto

56.902439 netto

7 dni

Boże Narodzenie to najpopularniejsze święto obchodzone w Polsce. Co roku, w aurze rodzinnej atmosfery i radosnym nastroju obchodzi je około 90% Polaków. Niestety jednak święta to również czas kiedy wspominamy osoby, które nie doczekały z nami tego niezwykle szczęśliwego okresu w roku. Dlatego w naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki wybór zniczy szklanych na Boże Narodzenie. Jednym z takich produktów jest Znicz Boże Narodzenie Mikołaj Duży.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Boże Narodzenie Mikołaj Duży?

Jest to znicz okazjonalny, który ze względu na swoją estetykę i zdobienia idealnie prezentuje się na grobach bliskich nam osób zarówno przez okres Świąt Bożego Narodzenia, jak i przez całą zimę.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 47 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 22 cm

Szerokość otworu: 6,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 35 cm

Wkład załączony do znicza: TAK

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Zwr 8a

Niezwykle ciekawym dodatkiem do tego znicza jest jego przykrycie. Kapturek w formie głowy nadaje mu wyjątkowego charakteru i sprawia, że Znicz Boże Narodzenie Mikołaj Duży wyróżnia się na tle innych świątecznych produktów. Wkład załączony gratis do znicza pali się około ~64 h.

W naszym sklepie internetowym ZniczArt.pl znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy świątecznych, bożonarodzeniowych jak i wielkanocnych, ale również wyjątkowe artystyczne znicze całoroczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl