Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Anioł Kapliczka Złota

129,99 zł brutto

105.682927 netto

7 dni

Znicz Anioł Kapliczka Złota

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Anioł Kapliczka Złota, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Niezwykły znicz ze złotymi zdobieniami. Wykonany ze szkła, z boku na podstawie umieszczono białego aniołka. Taki znicz będzie piękną ozdobą grobu najbliższej osoby.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Anioł Kapliczka Złota?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 31 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 22 cm

Szerokość otworu: 8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z czterech szklanych ścian. Podstawa i pokrywa w eleganckim złotym kolorze. Na przedniej ściance złoty motyw krzyża. Z boku na wysuniętej podstawie znajduje się biały aniołek.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl