Wysuwana Zapalarka do Zniczy

4,00 zł brutto

3.252033 netto

7 dni

Jak wiele razy, będąc na cmentarzu we wietrzną pogodę mieli Państwo problem zapalenia znicza za pomocą tradycyjnych zapałek? Albo jak często chcieli Państwo wykorzystać niedopalony do końca wkład i sięgnąć nisko usadowiony knot, żeby go podpalić? Odwiedzając groby naszych bliskich, chcemy zawsze zapalić im płomień znicza, czy też wkładu, jednak nieraz za sprawą atmosferycznych jest to po prostu utrudnione. Wysuwana Zapalarka do Zniczy to rzecz niezwykle przydatna, która pomoże nam podpalić knot bez względu na któryś z powyższych problemów.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy LED?

Cechy tego produktu to:

Regulacja wysokości: Tak

Regulacja płomienia: Tak

Minimalna długość: 12 cm

Maksymalna długość: 18 cm

Dostępne kolory: czarny, zielony, niebieski, różowy, pomarańczowy.

Wysuwana Zapalarka do Zniczy posiada manualną regulację płomienia i teleskopową regulację długości, dzięki czemu możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc zapalając nawet nisko usadowione knoty.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo również szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. W ofercie są również wkłady do zniczy, które będą mogli Państwo bez problemu podpalić za pomocą Wysuwanej Zapalarki do Zniczy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl