Znicze Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych momentów w corocznym kalendarzu liturgicznym. Jest to czas spędzany nie tylko na świętowaniu narodzin Jezusa Chrystusa, radowaniu się z tego powodu i śpiewaniu kolęd. W tym wyjątkowym okresie wspominamy również naszych bliskich, których już z nami nie ma. Dlatego odwiedzamy ich groby i palimy im znicze.

Z myślą o tym wyjątkowym okresie ZniczArt.pl przygotował ofertę zniczy bożonarodzeniowych, które zachwycają swoją oryginalnością i jakością wykonania.

Znicze Świąteczne w różnych wzorach

W naszej ofercie dostępne są motywy powszechnie kojarzące się z tematyką świąt. Szklane znicze w kształcie choinki, bałwana oraz św. Mikołaja. Często są one również zdobione plastikowymi aplikacjami nawiązujące do motywu biblijnej szopki i przyjścia Jezusa na świat. Wszystkie znicze posiadają kapturki chroniące płomień świecy przed zgaszeniem niekiedy przypominające swoją artystyczną stylizacją Gwiazdę Betlejemską.

Trwałość i wyjątkowość zniczy sprawia, że mogą one znajdować się na grobach bliskich nam osób praktycznie przez całą zimę, w oryginalny sposób zdobiąc w tym okresie cmentarną przestrzeń.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Znicz Bałwan Duży

Cena 39,99 zł
Znicz Bałwan Duży W okresie Świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcemy być ze swoimi bliskimi. Wspominamy wtedy też osoby, które...

Znicz Mikołaj Biały

Cena 34,99 zł
Znicz Mikołaj Biały W okresie Świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcemy być ze swoimi bliskimi. Wspominamy wtedy też osoby, które...