Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wkład do zniczy regulowany Ignis 1

6,49 zł brutto

5.276423 netto

7 dni

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy regulowany Ignis 1?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany przez firmę Ignis, posiadającą wieloletnie doświadczenie w produkcji zniczy i wkładów, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Jest to wkład olejowy i aby wykorzystać w pełni jego parametry zaleca się jego palenie w temperaturach od -15 do +25 stopni C.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Olejowy

Wysokość: regulowana od 14 do 22,5 cm.

Średnica: 5,2 cm.

Czas palenia: do 4 dni

Wkład do zniczy regulowany Ignis 1, to przykład regulowanego wkładu, który dzięki zastosowaniu teleskopowej stopy może być używany zarówno w niższych, jak i wyższych zniczach, o otworze wejściowym min. 5,2 cm. Polecamy go zwłaszcza w jesienne, zimowe i wczesnowiosenne pogody, tak żeby jego parametry zostały jak najlepiej wykorzystane.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.