Wkład do zniczy Wysoki Cienki.

15,99 zł brutto

13 netto

7 dni

Wkład do zniczy Wysoki Cienki.

Chodząc na cmentarze i stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Poniżej przedstawiamy wkład przeznaczony do zniczy wysokich. Wkład do zniczy Wysoki Cienki ma aż 30 cm! I pali się ponad 120 godzin.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy Wysoki Cienki?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Wkład ten pali się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Dlatego nie ma przeciwskazań, żeby palić go w zimę, czy w lato. Świetnie sprawdza się w nietypowych i wysokich zniczach całorocznych, ale też w zniczach typowo świątecznych, takich jak wysokie choinki.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Woskowy

Wysokość: 30 cm

Średnica: 5,7 cm.

Czas palenia: 120 godzin

Wkład do zniczy Wysoki Cienki to bardzo dobrej jakości wkład woskowy, który, biorąc pod uwagę jego wysokość i średnicę, pali się bardzo długo, wypala się do końca i nie kopci. Polecamy go na każdą pogodę. Dodatkowo, dzięki temu, że jest stosunkowo cienki, pasuje do zniczy z wąskim wsadem.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.