Wkłady LED do zniczy

Znicze elektryczne LED cieszą się coraz większą popularnością jako sposób uczczenia pamięci o naszych bliskich. Bez wątpienia ich wielkim atutem jest trwałość i odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Tego rodzaju znicze elektryczne LED nigdy nie zakopcą pomnika a możliwość wyboru różnego koloru migoczącej diody otwiera przed nami drzwi do różnych nagrobnych aranżacji.

Chociaż olejowe i woskowe nadal cieszą się niemałą popularnością, to jednak coraz częściej wybiera się do zniczy i kapliczek wkłady LED – elektryczne światełka, w których jedynie trzeba co jakiś czas wymienić baterię, tak aby na długo rozjaśniały ciemności, symbolizujące naszą niegasnącą pamięć wobec zmarłych bliskich. Proponujemy szeroki wybór kolorów światełek LED, co sprawia, że dekoracja grobu wygląda po prostu pięknie, a przecież zależy nam na tym, aby pomnik zmarłego prezentował się jak najlepiej, nieprawdaż? Nie czekaj, postaw na nasze wkłady, jakie proponujemy w tej kategorii sklepu internetowego ze zniczami i różnymi akcesoriami do nich.

Znicze LED, czy to się opłaca?

Bez wątpienia, tak. Oferowane w naszym sklepie znicze elektryczne LED mogą cieszyć naszych klientów żywotnością od 2 tygodni nawet do 118 dni! Jest to rewelacyjna alternatywa dla każdego, kto niestety z powodu odległości, czy braku wolnego czasu nie może odwiedzać często grobów swoich bliskich. Dodatkowo, jeżeli produkt nie zostanie uszkodzony niekiedy wystarczy wymienić w nim tylko baterię, żeby znów cieszyć się jego diodowym płomieniem. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór zniczy elektrycznych LED.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Znicz Muszla Srebrna

Cena 29,99 zł
Znicz Muszla Srebrna Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy...

Znicz Muszla Złoto

Cena 29,99 zł
Znicz Muszla Złoto Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je...

Zobacz również:

Wkłady tradycyjne

Świece LED