Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wkłady do zniczy

Jeśli znicz na nagrobku ma palić się długo i intensywnie, należy dobrać do niego odpowiednie wypełnienie. Obecnie wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie dla siebie rozwiązania trafne pod względem estetycznym i ergonomicznym. Chcąc zadbać o Państwa wygodę, przygotowaliśmy urozmaiconą ofertę, w której dostępne są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wkłady do zniczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wkłady do zniczy – parafinowe, olejowe, LED

W sprzedaży dostępne są następujące wkłady:

  • parafinowe,
  • olejowe,
  • LED (w kilku kolorach lub z opcją ruchomego płomienia).

Wybór zależy od Państwa preferencji. Parafina to opcja, która jest rekomendowana przede wszystkim ze względu na niską cenę i stosunkowo długi czas palenia. Znicze olejowe są odpowiednie dla osób, które szukają produktów dobrej jakości, o długim czasie palenia oraz trwałym płomieniem (szczególnie w chłodne dni). Długie działanie lampki LED docenią z kolei klienci szukający ergonomicznych i zarazem ekologicznych rozwiązań.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zastosowania wkładów, które będą zadowalające zarówno ze względu na cenę, jak i długość świecenia.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Wkład do zniczy LED

Cena 9,99 zł
Technologia LED, czyli z ang. Light Emitting Diodes, to technologia, która od dziesięcioleci rewolucjonizuje rynek tzw. elektroniki użytkowej....

Wkład Do Znicza Anioł

Cena 6,99 zł
Jak wiele razy kupowali Państwo piękny znicz, który miał cieszyć nas i naszych bliskich przez wiele tygodni, a po wypaleniu załączonego do niego...