Wkłady do zniczy

Jeśli znicz na nagrobku ma palić się długo i intensywnie, należy dobrać do niego odpowiednie wypełnienie. Obecnie wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie dla siebie rozwiązania trafne pod względem estetycznym i ergonomicznym. Chcąc zadbać o Państwa wygodę, przygotowaliśmy urozmaiconą ofertę, w której dostępne są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wkłady do zniczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wkłady do zniczy – parafinowe, olejowe, LED

W sprzedaży dostępne są następujące wkłady:

  • parafinowe,
  • olejowe,
  • LED (w kilku kolorach lub z opcją ruchomego płomienia).

Wybór zależy od Państwa preferencji. Parafina to opcja, która jest rekomendowana przede wszystkim ze względu na niską cenę i stosunkowo długi czas palenia. Znicze olejowe są odpowiednie dla osób, które szukają produktów dobrej jakości, o długim czasie palenia oraz trwałym płomieniem (szczególnie w chłodne dni). Długie działanie lampki LED docenią z kolei klienci szukający ergonomicznych i zarazem ekologicznych rozwiązań.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zastosowania wkładów, które będą zadowalające zarówno ze względu na cenę, jak i długość świecenia.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Wkład Do Znicza Anioł

Cena 6,99 zł
Jak wiele razy kupowali Państwo piękny znicz, który miał cieszyć nas i naszych bliskich przez wiele tygodni, a po wypaleniu załączonego do niego...