Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicze z dedykacją

Dla każdego z nas jednymi z najważniejszych ludzi w naszym życiu są osoby z rodziny. Wszyscy mamy swoje własne, radosne, mniej czy bardziej intymne wspomnienia związane z Mamą, Tatą, Babcią, Dziadkiem czy innymi jej członkami. Niestety dla wielu z nas nasi bliscy są już tylko wspomnieniem, które powraca do nas za każdym razem gdy odwiedzamy ich groby. Chcąc podkreślić jak bliską osobą była dana osoba możemy ofiarować jej znicz z dedykacją.

Różne rodzaje zniczy z dedykacją

W naszym sklepie poza klasycznymi zniczami na Dzień Matki, Dzień Ojca, szklanymi zniczami Kochanej Babci, czy Kochanemu Dziadkowi, mogą Państwo zamówić znicze z napisem dla niemalże każdego członka rodziny. W ofercie znajdą Państwo znicze, które można ofiarować kochanemu Bratu, Siostrze, Żonie, Mężowi, Ciotce, Wujkowi a nawet Teściowej czy Teściowi. Dzięki zniczowi z dedykacją mają Państwo szansę w specjalny sposób udekorować grób ukochanej Wam osoby i podkreślić jak bardzo bliska była Państwa sercu.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry