Wkłady tradycyjne

Po użyciu znicza i wypaleniu się w nim wkładu, nie muszą Państwo  od razu wyrzucać zakupionego u nas produktu. Aby móc jak najdłużej cieszyć się jego wyglądem i użytkowaniem proponujemy Państwu wkłady tradycyjne do zniczy, czyli wszystkim nam znane wkłady parafinowe i wkłady olejowe. W naszej ofercie znajdują się wkłady tradycyjne do zniczy znanych i renomowanych producentów, takich jak Ignis, Bispol, Bio Oil, czy Kaganek. Oferowane wkłady parafinowe i olejowe są produktami najwyższej jakości, nie dymią, palą się długo i wypalają się do końca. 

Wkłady regulowane (teleskopowe) i Wkłady Tradycyjne

W tym dziale oferujemy również wkłady regulowane do zniczy. Są to tradycyjne wkłady olejowe, które umieszczone w specjalnej tulei umożliwiają dopasowanie wkładu do znicza. Wielokrotnie idąc na cmentarz zastanawiają się Państwo, czy wkład, który kupiliście będzie wysokością pasował do danego znicza. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą mieć produkt najwyższej jakości, ale jednocześnie nie wiedzą, czy dany wkład swoją wysokością będzie odpowiedni. Wkłady regulowane rozciągają się od tradycyjnych 15 centymetrów do nawet 28. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wkładów tradycyjnych i regulowanych.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Wkład Do Znicza Anioł

Cena 6,99 zł
Jak wiele razy kupowali Państwo piękny znicz, który miał cieszyć nas i naszych bliskich przez wiele tygodni, a po wypaleniu załączonego do niego...

Zobacz również:

Wkłady LED 

Świece LED