Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Muszla Srebrna

29,99 zł brutto

24.382114 netto

7 dni

Znicz Muszla Srebrna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Muszla Srebrna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowy znicz wykonany w kształcie muszli o ciemnosrebrnym kolorze. W środku wkład LED w kształcie świecy, dający ciekawe światło. Wyróżnia się oryginalnym kształtem i wysoką jakością wykonania.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Muszla Srebrna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo sztuczne

Wysokość: 30 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 20

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady LED

Znicz wykonany z trwałego tworzywa o kształcie muszli, w srebrnym kolorze. Przeźroczysta przednia  część zabezpiecza wkład LED imitujący podpalony wkład. Na górze umieszczono symbol krzyża.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.