Wkład do zniczy regulowany Ignis 4

10,99 zł brutto

8.934959 netto

7 dni

Wkład do zniczy regulowany Ignis 4

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Stawiając piękne znicze często mamy problem z dopasowaniem później odpowiedniego wkładu. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest Wkład do zniczy regulowany Ignis 4. Który jest wysokiej jakości, a dodatkowo posiada regulowaną „stopę”.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Wkład do zniczy regulowany Ignis 4?

Wysoka jakość wykonania i estetyka tego wkładu, to główne jego walory. Dzięki temu, że został on wyprodukowany przez firmę Ignis, posiadającą wieloletnie doświadczenie w produkcji zniczy i wkładów, mogą być Państwo pewni, że do Waszych rąk trafia produkt najwyższej jakości. Jest to wkład olejowy i aby wykorzystać w pełni jego parametry zaleca się jego palenie w temperaturach od -15 do +25 stopni C.

Cechy tego produktu to:

Rodzaj wkładu: Olejowy

Wysokość: regulowana od 17 do 26,5 cm.

Średnica: 6 cm.

Czas palenia: do 7 dni.

Wkład do zniczy regulowany Ignis 4, to przykład regulowanego wkładu, który dzięki zastosowaniu teleskopowej stopy może być używany zarówno w niższych, jak i wyższych zniczach, o otworze wejściowym min. 6 cm. Polecamy go zwłaszcza w jesienne, zimowe i wczesnowiosenne pogody, tak żeby jego parametry zostały jak najlepiej wykorzystane.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko wkładów, ale również zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.