Znicz Szklany Kapliczka Róża Złota

44,99 zł brutto

36.577236 netto

Znicz Szklany Kapliczka Róża Złota

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany Kapliczka Róża Złota , to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Niezwykle elegancki znicz w formie kapliczki. Połączenie szkła z ciemnozłotymi elementami. Z przodu posiada zdobienie w kształcie róży, tylną ściankę stanowi lutro pięknie odbijające światło.  

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Róża Złota?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 31 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 14 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 17 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek, połączonych ze sobą podstawą i pokrywą w ciemnym, złotym kolorze. Tylna ściana wykonana z lustra, z przodu elegancka ozdoba w kształcie róży koloru złotego.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.