Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicze z grawerem

Każdy z nas miał w swoim życiu osobę, z którą był bardzo blisko związany i chciałby w sposób unikalny, wyjątkowy i artystyczny upamiętnić jej miejsce wiecznego spoczynku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom proponujemy naszym klientom produkty specjalnie dedykowane i spersonalizowane, znicze z grawerem, na których mają Państwo możliwość umieszczenia dowolnego napisu a nawet grafiki, która będzie nawiązywała do osoby nam bliskiej.

Dowolny grawer

Dzięki specjalnej technologii grawerowania mogą Państwo przygotować własny, wyjątkowy tekst, który umieścimy na zniczu. Może to być też specjalna grafika. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi zniczami, na których taki grawer można umieścić.

Oddawanie czci zmarłym poprzez zapalenie świecy na nagrobku to tradycja długa i stale w naszej kulturze praktykowana. Ozdabiamy pomniki zniczami, które skrywają w sobie delikatne, jasno świecące płomienie symbolizujące życie wieczne oraz pamięć o bliskich, którzy od nas odeszli. Mogą przybierać różne formy – od klasycznych, wypełnionych woskiem mis aż po dekoracyjne lampiony mieniące się wieloma kolorami. Nasza propozycja jest zgoła inna. Ze względu na możliwość spersonalizowania z pewnością Państwa zainteresuje.

Wyjątkowe, personalizowane znicze z grawerem

Chcemy w pełni odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dlatego w ofercie nie brakuje rozwiązań, które pozwalają upamiętnić miejsce wiecznego spoczynku w nietuzinkowy sposób. Są to znicze z grawerem – dekoracyjne ozdoby nagrobne dedykowane bliskiej sercu osobie, która odeszła. Nie są to jednak lampki z gotowym już tekstem, jakie można kupić w innych sklepach. To wyjątkowe produkty, na których umieszcza się dowolny napis lub wybraną grafikę w bezpośredni sposób nawiązującą do tego, kim był zmarły. Oferujemy precyzyjne i estetyczne grawerowanie zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Jedyna w swoim rodzaju dekoracja nagrobka

Stworzenie znicza z dedykacją jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii grawerowania. Przy użyciu specjalnych narzędzi jesteśmy w stanie przygotować napis lub grafikę, który zostanie nam przedstawiony. Może to być imię i nazwisko zmarłego, czuły zwrot skierowany do bliskiej osoby, ulubione powiedzonko używane za życia, fragment wiersza bądź piosenki. Jeśli chodzi natomiast o grafikę, może to być dowolny prosty rysunek, który uzupełni napis. Nowoczesna technologia pozwala nam na przygotowanie precyzyjnie wykonanej dedykacji wykonanej przy użyciu eleganckich ozdobnych czcionek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Znicz z grawerem to nietuzinkowa forma upamiętniania zmarłych. Personalizowany napis czyni dekorację jeszcze bardziej wyjątkową. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry