Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet

149,99 zł brutto

121.943089 netto

7 dni

Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 37 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 12

Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet, to niezwykle oryginalny znicz. Przede wszystkim wyróżnia go niespotykana,  purpurowa barwa szkła, które dodatkowo ozdobione jest motywem róż. Głównym elementem znicza jest umieszczony na nim wizerunek twarzy Jezusa Chrystusa. Znicz Mozaika Kwadrat Fiolet może stanowić jedyną ozdobę grobu Państwa bliskich i będzie go wyróżniać na tle innych grobów, lub też być częścią oryginalnej kompozycji, obok której nie będzie można przejść obojętnie.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl