Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża

59,99 zł brutto

48.772358 netto

Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 35

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 15,5 cm

Szerokość otworu: 7,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 20 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: wkłady LED

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego znicza z nutą tradycji, to Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża będzie trafnym wyborem. Niebanalny, nowoczesny kształt imitujący czarną różę będzie niezwykle oryginalną ozdobą nagrobnej dekoracji.  Odważna forma, oryginalna kolorystyka, to wszystko sprawia, że Znicz Artystyczny Santa Marozza Róża nada wyjątkowy charakter każdej kompozycji.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.