Znicz Artystyczny Glamour Kwadrat

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Glamour Kwadrat.

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 32 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Znicz Artystyczny Glamour Kwadrat?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Warto zwrócić  uwagę na oryginalny kolor obudowy.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło jasne, tworzywo przyciemnione, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 32 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne, wkłady LED.

Znicz Artystyczny Glamour Kwadrat to wysokiej jakości znicz, w którym, dzięki umieszczeniu w środku szklanego rdzenia, można palić również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Polecamy jednak w tego rodzaju zniczu zapalić, dostępną w naszej ofercie, Świecę LED z Ruchomym Płomieniem. Warto zwrócić uwagę na prosty, ale elegancki kształt tego produktu. Niezwykłego uroku dodaje mu sama obudowa. Plastikowa konstrukcja składająca się z oryginalnie wygiętych fragmentów, sprawia, że światło załamujące się na krzywiznach tego znicza, wygląda naprawdę w sposób wyjątkowy i oryginalny.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.