Znicz Artystyczny Drzewo Glamour

89,99 zł brutto

73.162602 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Drzewo Glamour.

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 32 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Drzewo Glamour?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Warto zwrócić nie tylko uwagę na oryginalny kolor plastikowej obudowy i szklanego rdzenia, ale przede wszystkim na znajdujące się na frontowych ścianach zdobienie w postaci drzewa przypominającego „płaczącą wierzbę”. Symbol drzewa jest ściśle związany z biblijną tradycją i jest metaforą życia po śmierci. Tak zdobiony znicz w piękny sposób upamiętnia naszych bliskich.  

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło mleczne, tworzywo przyciemnione, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 32 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne, wkłady LED.

Znicz Artystyczny Drzewo Glamour to wysokiej jakości znicz, w którym, dzięki umieszczeniu w środku znicza szklanego rdzenia, można palić również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Polecamy jednak w tego rodzaju zniczu zapalić, dostępną w naszej ofercie, Świecę LED z Ruchomym Płomieniem. Sprawia ona, że znicz wygląda naprawdę wyjątkowo przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.