Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Drzewo Glamour

89,99 zł brutto

73.162602 netto

Znicz Artystyczny Drzewo Glamour.

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 32 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Drzewo Glamour?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Warto zwrócić nie tylko uwagę na oryginalny kolor plastikowej obudowy i szklanego rdzenia, ale przede wszystkim na znajdujące się na frontowych ścianach zdobienie w postaci drzewa przypominającego „płaczącą wierzbę”. Symbol drzewa jest ściśle związany z biblijną tradycją i jest metaforą życia po śmierci. Tak zdobiony znicz w piękny sposób upamiętnia naszych bliskich.  

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło mleczne, tworzywo przyciemnione, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 32 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne, wkłady LED.

Znicz Artystyczny Drzewo Glamour to wysokiej jakości znicz, w którym, dzięki umieszczeniu w środku znicza szklanego rdzenia, można palić również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Polecamy jednak w tego rodzaju zniczu zapalić, dostępną w naszej ofercie, Świecę LED z Ruchomym Płomieniem. Sprawia ona, że znicz wygląda naprawdę wyjątkowo przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.