Znicz Artystyczny Ażur Srebro

59,99 zł brutto

48.772358 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Ażur Srebro

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Ażur Srebro, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Ażur Srebro?

Jest to znicz prosty w swojej formie, ale jednocześnie wyjątkowy. Tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło i tworzywo

Wysokość: 35 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 23 cm

Szerokość otworu: 6,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 25 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Bio Oil

Znicz Artystyczny Ażur Srebro, to efektowny w swojej prostocie znicz, który będzie idealnie pasować do każdej kompozycji, którą będą Państwo chcieli stworzyć na grobie bliskiej osoby. Ażurowa forma znicza nadaje mu niezwykłej lekkości i sprawia, że można go wykorzystać w każdej stylizacji. Jest to przykład znicza, który będzie pięknie wyglądać na grobie przez cały rok.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.