Znicz Santa Marozza Tuba Złoto

44,99 zł brutto

36.577236 netto

Znicz Santa Marozza Tuba Złoto

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Santa Marozza Tuba Złoto, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Santa Marozza Tuba Złoto

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 34

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 14

Szerokość otworu: 7 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 3, Bio Oil 9

Jeśli poszukujecie Państwo klasycznego, delikatnego znicza, to Znicz Santa Marozza Tuba Złoto będzie spełniał Państwa oczekiwania. Smukły, delikatnie żłobiony, w neutralnym odcieniu złota będzie wspaniale prezentował się jako samodzielna ozdoba grobu, a wraz z kompozycją kwiatową – stanowił  piękną aranżację miejsca spoczynku Państwa bliskich. Nakładka znajdująca się na szczycie znicza, pomimo swojej ażurowej budowy, będzie stanowić skuteczną ochronę przed deszczem i wiatrem. Znicz Santa Marozza Tuba Złoto występuję w trzech odcieniach: złota, srebra i brązu. Wszystkie kolory znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej ZniczArt.pl

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.