Znicz Szklany Kapliczka Ciemna

27,99 zł brutto

22.756098 netto

7 dni

Znicz Szklany Kapliczka Ciemna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany Kapliczka Ciemna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wytworna kapliczka będąca połączeniem elementów szklanych z elegancką czarną podstawą i pokrywą. Na przedniej ściance umieszczony został złoty symbol krzyża. Całość pięknie się prezentuje.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Ciemna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 31 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 17 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10

Znicz składa się z czterech ścianek w kształcie prostokąta, wykonanych ze szkła. Czarna, lekko połyskująca podstawa oraz pokrywa, wykonane z trwałego tworzywa. Z przodu elegancki złoty krzyż z motywem liści umieszczony na przyciemnionym szkle świetnie się prezentuje.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.