Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kapliczka Czarna Metal Znicz Ekskluzywny

399,99 zł brutto

325.195122 netto

7 dni

Kapliczka Czarna Metal Znicz Ekskluzywny

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Kapliczka Czarna Metal Znicz Ekskluzywny, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Ten niezwykły znicz wyróżnia się swoją elegancją i prostotą. Piękne połączenie szkła i stopu metalu nadaje mu ekskluzywny wygląd. Wykonany z trwałych materiałów, przez długi czas będzie stanowił nietuzinkową ozdobę grobu najbliższych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Kapliczka Czarna Metal Znicz Ekskluzywny?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło, metal

Wysokość: 28 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu:14,5 cm

Szerokość otworu:8 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z czterech szklanych i grubych ścianek zabudowanych metalem polakierowanym na czarno. Przednia ścianka jest otwierana, dzięki czemu z łatwością można do niej włożyć, czy wymienić wkład tradycyjny, LED-owy, czy świecę LED.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wszystkie produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl