Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Artystyczny Szklany Anioł

65,99 zł brutto

53.650406 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Szklany Anioł

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Szklany Anioł, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Szklany Anioł?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 35 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 25 cm

Szerokość otworu: 5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 23,5 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Wkład Do Znicza Anioł.

Znicz Artystyczny Szklany Anioł to znicz w kształcie figury siedzącego anioła. Neutralna biało – złota kolorystka sprawia, że będzie on komponował się z każdą nagrobną dekoracją. Delikatny w swojej formie stanowić będzie piękną ozdobę grobu ukochanej osoby.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.