Znicz Artystyczny Sułtan Srebro

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Sułtan Srebro

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Sułtan Srebro, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Sułtan Srebro?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 33 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 31 cm

Szerokość otworu: 9 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 18 cm

Wkład załączony do znicza: Tak

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10, Santo 11

Jeśli szukacie Państwo okazałego znicza, który będzie główną ozdobą nagrobnej kompozycji, to zachęcamy do wyboru Znicz Artystyczny Sułtan Srebro. Jest to duży znicz, którego czasza ozdobiona jest dwiema delikatnymi gałązkami róży. W środku znicza znajduje się miejsce na duży wkład, dzięki któremu znicz będzie emitował dużo światła. W ciągu dnia, dzięki nieregularnemu kształtowi, znicz będzie pięknie odbijał światło słoneczne i stanowił miły obraz dla oka.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl