Znicz Artystyczny Kula Glamour

89,99 zł brutto

73.162602 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Kula Glamour.

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 36 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Artystyczny Kula Twister Biała?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Piękna obudowa, na którą składają się wygięte w kształt kuli „żeberka” z plastiku, załamane pod odpowiednim kontem, nadają temu zniczowi niesamowitego wyglądu.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło i tworzywo przezroczyste, złota podstawa i przykrycie.

Wysokość: 36 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne (np. Santo 21), wkłady LED.

Znicz Artystyczny Kula Glamour to wysokiej jakości znicz, w którym świetnie wyglądają wkłady i świece LED. Jednocześnie, dzięki umieszczeniu w środku ciekawie zdobionego szklanego rdzenia, można palić w nim również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Światło płomienia umieszczonego w środku wkładu wygląda niezwykle oryginalnie.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.