Znicz Artystyczny Serce Kapliczka Duża

79,99 zł brutto

65.03252 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Serce Kapliczka Duża

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 32 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego duże wkłady.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Znicz Artystyczny Serce Kapliczka Duża?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który swoim wyglądem przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Warto zwrócić nie tylko uwagę na oryginalny kolor obudowy, ale przede wszystkim na znajdujące się na frontowych ścianach zdobienie w postaci serca. Oznacza ono oczywiście naszą miłość, do naszych bliskich, którzy odeszli, ale również, zgodnie z chrześcijańską tradycją, jest także metaforą miłości Boga.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło jasne, tworzywo przyciemnione, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 32 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne, wkłady LED.

Znicz Artystyczny Serce Kapliczka Duża to wysokiej jakości znicz, w którym, dzięki umieszczeniu w środku znicza szklanego rdzenia, można palić również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Polecamy jednak w tego rodzaju zniczu zapalić, dostępną w naszej ofercie, Świecę LED z Ruchomym Płomieniem. Sprawia ona, że znicz wygląda naprawdę wyjątkowo przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wzór serca, znajdującego się na ściankach, ale również na odchodzące od niego „promienie”. Dzięki takiej konstrukcji światło, załamujące się na krzywiznach tego znicza, wygląda naprawdę w sposób wyjątkowy i oryginalny.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.