Znicz Artystyczny Glamour Mini

59,99 zł brutto

48.772358 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Glamour Mini

Prezentujemy Państwu znicz, który jest jedną z naszych nowości, z tzw. linii Zniczy Artystycznych. Jego podstawową cechą jest wyjątkowy, oryginalny kształt i wysoka jakość wykonania. Znicz ma około 32 cm, i posiada szeroki otwór, dzięki czemu pasują do niego szerokie wkłady.

Ilość

Opis

Znicz Artystyczny Glamour Mini?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania i ciekawy wzór. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stworzono znicz, który przyciąga wzrok i świetnie wygląda na różnego rodzaju pomnikach nagrobnych. Warto zwrócić  uwagę na oryginalny kształt obudowy.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Szkło i tworzywo.

Kolor: Szkło jasne, tworzywo przyciemnione, czarna podstawa i przykrycie.

Wysokość: 26 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne (np. Santo 20), wkłady LED.

Znicz Artystyczny Glamour Mini to wysokiej jakości znicz, w którym, dzięki umieszczeniu w środku szklanego rdzenia, można palić również tradycyjne wkłady olejowe, parafinowe, czy woskowe. Polecamy jednak w tego rodzaju zniczu zapalić, dostępną w naszej ofercie, Świecę LED z Ruchomym Płomieniem. Warto zwrócić uwagę na oryginalny i elegancki kształt tego produktu. Plastikowa konstrukcja składająca się z oryginalnie wygiętych fragmentów, sprawia, że światło załamujące się na krzywiznach tego znicza, wygląda naprawdę w sposób wyjątkowy i oryginalny.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.