Znicz Metalowy Róża Krzyż

89,99 zł brutto

73.162602 netto

7 dni

Znicz Metalowy Róża Krzyż

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Metalowy Róża Krzyż, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowa kapliczka, która będzie nietuzinkową ozdoba każdego grobu. Znicz jest wykonany w 100% z metalu, więc nie grozi mu potłuczenie, czy utrata oryginalnego koloru.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Metalowy Róża Krzyż?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wykonanie tego produktu z metalu gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość. Pięknie wycięte róże na frontowej ścianie i skromny krzyż na tylnej, sprawiają, że znicz ten wygląda wyjątkowo z każdej strony.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: metal

Wysokość: 25,5 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 11

Szerokość otworu:6 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 20

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED, świece LED.

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 3

Kapliczka złożona z tuby przypominającej kolumnę żłobioną w róże. Z tyłu znajduje się krzyż wycięty w czarnym arkuszu blachy. Podstawa kwadratowa. Przykrywka okrągła w kolorze srebrnym. Idealny znicz dla wkładów i świec LED.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl