Znicz Artystyczny Ażur Złoty

59,99 zł brutto

48.772357 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Ażur Złoty

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Ażur Złoty, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Ażur Złoty?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło, plastik

Wysokość: 35 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 23 cm

Szerokość otworu: 6 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 24 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Kaganek 6

Znicz Artystyczny Ażur Złoty, to przykład znicza, który będzie idealnie pasować do każdej kompozycji, którą będą Państwo chcieli stworzyć na grobie bliskiej osoby. Jego ażurowa forma nadaje mu niezwykłej lekkości, natomiast złoty kolor nadaje eleganckiego charakteru. Jest to przykład znicza, który będzie pięknie wyglądać na grobie przez cały rok. Na ZniczArt.pl znajdą Państwo ten sam model również w odcieniu srebra.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl