Znicz Ekskluzywny Panteon Srebrny

99,99 zł brutto

81.292683 netto

7 dni

Znicz Ekskluzywny Panteon Srebrny

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Rozwój nowych technologii umożliwia nam zrobienie tego w sposób wyjątkowy. Prezentowany Państwu znicz, to jedna z naszych nowości. Wysoka jakość wykonania i oryginalny wygląd to jego podstawowe atuty. Znicz jest wysoki, ma około 30 cm. Jego podstawa to 18 cm szerokości i aż 31 cm długości.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Ekskluzywny Panteon Srebrny?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania. Ciekawa budowa ścianek, powoduje, że światło umieszczonego wkładu wygląda w nim rewelacyjnie.

Cechy tego produktu to:

Materiał: tworzywo i szkło.

Kolor: Tworzywo przezroczyste, szkło przezroczyste, srebrna podstawa i przykrycie.

Wysokość: około 30 cm

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady LED (znicz sprzedajemy bez wkładu).

Znicz Ekskluzywny Panteon Srebrny to wysokiej jakości znicz, w którym polecamy palić głównie wkłady LED, które świetnie w nim wyglądają i dają dość ciekawe światło. Warto zwrócić uwagę na oryginalny i elegancki kształt tego produktu. W środku znicza umieszczone są szklane ścianki, dzięki którym konstrukcja jest stabilna. Dodatkowo na zewnątrz umieszczone zostały przezroczyste „sztachetki” przypominające kolumny. Całość konstrukcji przypomina swoim wyglądem grecki Panteon.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego, lub telefonicznego, w celu ustalenia miejsca dostawy i kosztów wysyłki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.