Znicz Ekskluzywny Kapliczka Metal Czarna

349,99 zł brutto

284.544715 netto

7 dni

Znicz Ekskluzywny Kapliczka Metal Czarna

Wszystkim z nas zależy na tym, aby naszych bliskich, którzy odeszli, upamiętnić w sposób wyjątkowy. Współcześnie, dzięki rozwojowi nowych technologii możemy to uczynić korzystając z oferty najróżniejszych zniczy, w tym zniczy ekskluzywnych. Prezentujemy Państwu produkt Znicz Ekskluzywny Kapliczka Metal Czarna, znicz wykonany w 100% z metalu i grubego, hartowanego szkła. Jej wysokość to 29 cm a szerokość podstawy to 12 na 12 cm.

Ilość

Opis

Czym wyróżnia się Znicz Ekskluzywny Kapliczka Metal Czarna?

Głównym walorem tego produktu jest jego bardzo wysoka jakość wykonania.

Cechy tego produktu to:

Materiał: Metal i szkło.

Kolor: Czarny.

Wysokość: około 29 cm.

Szerokość podstawy: 12 cm na 12 cm.

Rodzaj pasujących wkładów: Wkłady tradycyjne, Wkłady i świece LED (znicz sprzedajemy bez wkładu).

 

Znicz Ekskluzywny Kapliczka Metal Czarna jest produktem o najwyższym standardzie. Znicz wyprodukowano z metalu i grubego szkła. Znicz posiada metalowe nity i gwinty, które podobnie jak samo mocowanie szkła, świadczy o tym, że wyszedł on spod ręki prawdziwego rzemieślnika. Znicz ten, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, nie blaknie i świetnie wygląda bez względu na porę roku.

Boczne ściany znicza zostały wykonane z grubego, fazowanego szkła, którego grubość wynosi aż 1 cm. UWAGA PRODUKT SPRZEDAJEMY BEZ ŚWIECY! W zniczu można umieszczać tradycyjne wkłady, ale również świetnie wyglądają w nim wkłady LED. Dzięki specjalnym gwintom znajdującym się pod podstawą znicza, istnieje możliwość zamocowania go bezpośrednio do pomnika.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór nie tylko zniczy artystycznych, ale również okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas również wkłady do zniczy długo palące i świetnie prezentujące się we wszystkich dostępnych u nas produktach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! W takim wypadku zapraszam jednak wcześniej do kontaktu mailowego,