Znicz Artystyczny Kula Mozaika Złota

139,99 zł brutto

113.813008 netto

7 dni

Znicz Artystyczny Kula Mozaika Złota

Każdy z nas pragnie, aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Artystyczny Kula Mozaika Złota, to produkt, dzięki któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Artystyczny Kula Mozaika Złota?

Precyzja i delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt doskonale prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 33 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 23 cm

Szerokość otworu: 7,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 19 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 11

Znicz Artystyczny Kula Mozaika Złota to przepiękny znicz, który został stworzony z setek szkiełek ułożonych w formie oryginalnej mozaiki. Dzięki temu każdy znicz będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.  Nocą otuli ciepłym blaskiem i aurą tajemniczości grób bliskiej Państwu osoby, a za dnia sprawi, że nie można będzie przejść obok niego obojętnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ten również w wersji srebrnej, dzięki czemu, będziecie Państwo mogli dopasować go do prawie każdej  nagrobnej kompozycji.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl