Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Znicz Szklany Kapliczka Róża Czarna

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Znicz Szklany Kapliczka Róża Czarna

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Znicz Szklany Kapliczka Róża Czarna, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowo elegancki znicz stanowiący połączenie szkła z czarnymi elementami imitującymi marmurowy kamień. Z przodu subtelne zdobienie motywem kwiatowym w formie 3D. Solidna podstawa oraz pokrywa chroniąca płomień przed wiatrem i deszczem, sprawiają, że znicz jest niezwykle trwałą ozdobą.

Ilość

Opis

Czym się wyróżnia Znicz Szklany Kapliczka Róża Czarna?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 27 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16 cm

Szerokość otworu: 8,5 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 17 cm

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Ignis 5

Znicz składa się z czterech szklanych ścianek w kształcie prostokąta. Podstawa oraz pokrywa wykonane z tworzywa przypominającego czarny marmur elegancko łączą się w całość. Z przodu zdobienie różą w kolorze ciemnego srebra.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl.