Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kapliczka Srebrna Matka Boska

49,99 zł brutto

40.642276 netto

7 dni

Kapliczka Srebrna Matka Boska

Każdy z nas pragnie aby pamięć o naszych bliskich przetrwała jak najdłużej. Sami chodzimy na ich groby, pielęgnujemy je i tworzymy zgodne z naszym gustem nagrobne kompozycje. Kapliczka Srebrna Matka Boska, to produkt dzięki, któremu będziemy mogli miejsce spoczynku bliskich nam osób ozdobić w sposób wyjątkowy i okazały. Wyjątkowa kapliczka, która będzie nietuzinkową ozdoba każdego grobu. Utrzymana w kolorze ciemnego srebra, z przodu zdobiona wizerunkiem Matki Boskiej trzymającej w ramionach Jezusa. Pokrywa o kształcie dachu chroni płomień przed deszczem i śniegiem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czym się wyróżnia Kapliczka Srebrna Matka Boska?

Delikatność jego wykonania sprawiają, że tego typu produkt świetnie prezentuje się na grobach naszych bliskich przez cały rok. Wygląda okazale zarówno w dzień, gdy odbija się od niego światło słoneczne, jak również w nocy, kiedy mieniące się światło zniczy i wkładów nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter.

Cechy tego produktu to:

Materiał wykonania: szkło

Wysokość: 25 cm

Szerokość znicza w najszerszym miejscu: 16

Szerokość otworu:10 cm

Maksymalna wysokość wkładu: 16

Wkład załączony do znicza: Nie

Zalecane wkłady: Wkłady tradycyjne, wkłady LED

Tradycyjne wkłady pasujące do znicza: Santo 10

Kapliczka złożona z czterech prostokątnych ścian, na krawędziach łączonych grafitowymi kolumnami. Podstawa i pokrywa w kolorze ciemnego srebra. Przód zdobi aplikacja 3D z wizerunkiem Marki Boskiej, również w kolorze srebrnym.

W naszym sklepie internetowym ze zniczami ZniczArt.pl znajdą Państwo szeroki wybór kapliczek, zniczy artystycznych, zarówno całorocznych, jak i okazjonalnych, świątecznych, czy też dedykowanych i spersonalizowanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom wszystkie nasze produkty wysyłamy również za granicę! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów sklepu internetowego ZniczArt.pl